Godziny dostępności nauczycieli

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów/rodziców

Bereza-Sosna Aleksandra wtorek 14:30 – 15:30 gabinet dyrektora lub A.0.2 (1)

Kajtoch Dorota środa 13:00 – 14:00 gabinet wicedyrektora

Kocurek Beata piątek 12:55 – 13:55 gabinet wicedyrektora lub A.1.2 (12)

Barcik Zyta poniedziałek 13:30 – 14:30 sala A.0.5 (2)

Bereza Marcin piątek 7:00 – 8:00 hala

Bibrzycka Jadwiga środa 12:40 – 13:40 sala A.1.14 (9)

Bonczyk-Blacha Magdalena wtorek 14:00 – 15:00 świetlica A.0.8

Borys Monika poniedziałek 12:45 – 13:45 sala B.1.1 (23)

Chyb Patrycja czwartek 7:00 – 8:00 sala A.0.2 (1)

Derecka-Korba Agnieszka czwartek 7:00 – 8:00 sala A.1.7 (5)

Dziurdzia Beata środa 13:45 – 14:45 sala A.1.7 (5)

Fabin Aleksandra czwartek 11:50 – 12:50 sala B.1.14 (22)

Giedwiłło Katarzyna środa 12:40 – 13:40 sala A.1.2 (12)

Goc Joanna środa 13:45 – 14:45 sala A.0.2 (1)

Grabiec Bogdan środa 7:00 – 8:00 hala

Hoffmann Joanna czwartek 14:30 – 15:30 świetlica

Jęczmyk-Głodkowska Małgorzata środa 14:30 – 15:30   sala A.1.2 (12)

Kajdas Izabela wtorek 7:00 – 8:00 sala A.0.6 (3)

Kajtoch Tomasz poniedziałek 7:00 – 8:00 sala A.0.2 (1)

Kmieć Katarzyna poniedziałek 7:00 – 8:00 sala A.1.1 (7)

Koprowska Justyna środa 7:00 – 8:00 sala A.0.5 (2)

Kotajny Justyna czwartek 12:45 – 13:45 sala A.1.18 (8)

Kulka Monika wtorek 15:00 – 16:00 gabinet pedagoga A.2.14

Kuźnik Marta środa 14:30 – 15:30   gabinet logopedy B.0.14

Liszka Regina środa 7:00 – 8:00 sala B.1.3 (25)

Łaskawiec Anna środa 7:00 – 8:00 sala A.2.17 (10)

Moroń Aleksandra piątek 11:50 – 12:50 sala B.0.13 (2)

Mrzyk Tadeusz piątek 7:00 – 8:00 sala A.2.1 (R)

Nowak Agata czwartek 12:40 – 13:40 sala B.1.1 (23)

Nowak Mirosława wtorek 7:00 – 8:00 sala B.1.10 (27)

Nyga Katarzyna wtorek 13.00 – 14.00 sala B.0.1

Panek Marta środa 14:50 – 15:50 biblioteka A.2.5

Polak Katarzyna środa 7:30 – 8:30 sala B.1.1 (23)

Puławska Iwona        

Rom Patrycja wtorek 7:00 – 8:00 sala A.0.6 (3)

Sosna Barbara wtorek* 13:00 – 14:00 gabinet logopedy B.0.14 *(27 IX, 04 X, 18 X, 15 XI, 22 XI, 13 XII, 20 XII)              

Staszczyk Katarzyna środa 13:20 – 14:20 sala B.1.1 (23)

Ścierska Katarzyna poniedziałek 13:45 – 14:45 sala B.1.1 (23)

Tomala Grzegorz czwartek 7:00 – 8:00 hala

Wałach Lucyna środa 13:45 – 14:45 sala A.2.3 (P)

Wróblewska Izabela piątek 7:00 – 8:00 sala A.2.3 (P)

Wyszomirska Paulina czwartek 12:40 – 13:40 sala B.1.2 (24)

Zagórska Elżbieta poniedziałek 13:45 – 14:45 sala A.1.4 (K)

Zbylut Małgorzata piątek 7:00 – 8:00 sala B.0.2 (5)

Żurek Renata środa 7:00 – 8:00 sala A.0.6 (3)

 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-10-07
Data publikacji:2022-10-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:613