ul. Św. Jana 33, 43-220 Bojszowy, tel./fax 032 218 91 22      
sp_bojszowy@poczta.onet.pl   www.spbojszowy.pl      
 

    
 
     INSTRUKCJA
     e-dziennik

    
 
     STRONA GŁÓWNA
     INFORMACJE
     UBEZPIECZENIE
     UCZNIÓW
     DOKUMENTY
     STOŁÓWKA
     ŚWIETLICA
     PEDAGOG
     SZKOLNY
     LOGOPEDA
     SZEŚCIOLATKI
    
     WYDARZENIA
     FACEBOOK
     ZAJĘCIA
     POZALEKCYJNE
     ZHP
     NAUCZYCIELE
     UCZNIOWIE
     OSIĄGNIĘCIA
     GALERIA
     HISTORIA
     KRONIKI
     ARCHIWUM
     PUBLIKACJE
     PROJEKTY
     LINKI
     KONTAKT
     REKRUTACJA
     PIERWSZA
     KLASA
     REKRUTACJA
     ODDZIAŁY
     PRZEDSZKOLNE
    
               PRZETARGI



Serwis webmasterski WebMark



GRONO PEDAGOGICZNE


Barbara Sosna - dyrektor, logopeda

Dorota Kajtoch - wicedyrektor, pedagog szkolny


Marcin Bereza - wychowanie fizyczne

Aleksandra Bereza-Sosna - język angielski

Jadwiga Bibrzycka - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Artur Caban - historia, wiedza o społeczeństwie, etyka

Patrycja Chyb - nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

Agnieszka Derecka-Korba - matematyka

Beata Dziurdzia - matematyka, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Katarzyna Giedwiłło - muzyka, nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

Joanna Goc - muzyka, język angielski

Bogdan Grabiec - wychowanie fizyczne

Joanna Hoffmann - kierownik świetlicy

Małgorzata Jęczmyk-Głodkowska - język polski

Łucja Kachel - geografia

Izabela Kajdas - nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

Tomasz Kajtoch - język angielski

Katarzyna Kmieć - biologia

Beata Kocurek - matematyka, informatyka

Justyna Koprowska - fizyka, informatyka, zajęcia komputerowe

Justyna Kotajny - język angielski

Monika Kulka - pedagog szkolny

Marta Kuźnik - logopeda

Alina Ladrowska - religia

Aleksandra Losko - edukacja wczesnoszkolna

Anna Łaskawiec - język niemiecki

Aleksandra Moroń - edukacja wczesnoszkolna

Tadeusz Mrzyk - historia

Joanna Natkaniec - język polski, edukacja regionalna

Agata Nowak - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia techniczne, technika

Mirosława Nowak - edukacja wczesnoszkolna

Marta Panek - doradca zawodowy, bibliotekarz

Urszula Parysz - wychowawca świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie

Jan Pioskowik - język polski

Elżbieta Pituła - fizyka, matematyka

Irena Płonka - język polski

Katarzyna Polak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Aleksandra Połubok - matematyka

Małgorzata Postawa - chemia

Iwona Puławska - zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

Gabriela Rozmus - język polski

Agnieszka Seweryn - psycholog

Agnieszka Sklorz - wychowanie fizyczne

Bernadeta Skrobol - wychowawca świetlicy

Katarzyna Ścierska - religia

Bożena Tomala - wychowanie do życia w rodzinie

Grzegorz Tomala - wychowanie fizyczne

Lucyna Wałach - historia

Izabela Wróblewska - język polski, nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne

Elżbieta Zagórska - matematyka, zajęcia komputerowe

Małgorzata Zbylut - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, terapia pedagogiczna

Renata Żurek - przyroda, geografia

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA
do 29 marca br.

































  webmaster: Beata Polko